♥AFFS Wanna be? Klik Moc Prosím hlásnitě mi tady Klik jsem tam jako Miss MileynQa-Kočka a prosím ještě tady Klik jsem tam jako Miss MileynQa - Only Eceptionděkuji moc Prodsím a ještě tadyXD Klik

Módní Policie

Módní Polcicie - Gwen Stefani vs. Sandra Bulock

19. dubna 2010 v 11:10 | Miss MileynQa
Tady to asi víc sluší Gwen Stefani. Zvolila lepší doplňky než Snadra. Ale ty šaty se mi ani tak nelíbí

Módní Policie - Cameron Diaz vs. P!nk

19. dubna 2010 v 11:07 | Miss MileynQa
Sluší to víc Cameron Diaz než P!nk. Protože Camron si zvolila pěkné lodičky a P§nk neudělala dobře když si vzala ty boty a ještě k tomu čepku ne. Víc to sluší prostě Cameron.

Módní Policie - Scarlet Johanson vs. Pamela Anderson

19. dubna 2010 v 10:59 | Miss MileynQa
Chvíli mi to trvalo, ale pak jsem na to došla. Scarlet to sluší víc. Od prvního pohledu co se na obě dvě podíváte si myslíte, že to víc sluší Pamele, ale zrak vás klame. Víc to sluší Scarlet, protože Pamela sice doladila obleček páskem, kter jí mo sluší, ale ty boty a ta kabelka nic! Scarlet tzo sice ničím nedoladila, ale i tak.

Módní Policie - Carmen Electro vs. Paris Hilton

19. dubna 2010 v 10:54 | Miss MileynQa
Tady to mnohem víc sluší Paris Hilton. Jen se podívejte na Carmen Electro. Paris totiž nemá tak velké "balóny" jako CarmenXD

Módní policie - Lindsay Lohan vs. Petra Němcová

19. dubna 2010 v 10:48 | Miss MileynQa
Tady to víc sluší Petře Němcové, protože to nádherně doplnila kabelkou a taky tím, jak má ůžasně dlouhé nohy to opravdu na ní vynikájí ty šaty jako minišatičkyXD Lindsay Lohan to taky sluší, ale ne tak jako Petře. Je sice hodně opálená, ale ničím to nedoplnila fakt! Ani ty vlasy k tomu moc hm... jak bych to řekla nesluší.

Módní Policie - Misha Barton vs. Paris Hilton

18. dubna 2010 v 16:50 | Miss MileynQa
Tady to více sluší Paris Hilton, protože Misha má boty které teda vůbec neladí ani ty vlasy! Paris je taková světlunká pěkná sluší to víc paris.

Módní Policie - Hayden Panettiere vs. Dita Tese

18. dubna 2010 v 16:26 | Miss MileynQa
Asi totu víc sluší Hayden, protože je nádherně opálená, ale i Dita to sluší já nwm, ale má taklový vybledlý obličej a ke všemu jí to ladí. Sluší to oboum.

Módní Policie - Cameron Diaz vs. Britney Spears

18. dubna 2010 v 16:21 | Miss MileynQa
Ty boty a ten klobouk(myslím, že už víte o jakou osobu se jedná) Hrůza! Jak si k tomuto může vzít tohle? netuším. Cameron Diaz to sluší rozhodně víc, protože ten černý svetřík a ty boty spolu ladí.

Módní Policie - Ashley Simpson vs. Tori Speeling

18. dubna 2010 v 16:18 | Miss MileynQa
Ashley si to zkazila čapkou a těma kozačkama k těmto šatům se hodí jen malé botky a rozhodně né čepky! Je to určitě Tori Speeling.

Módní Policie - Ashley Tisdale vs. Kelly Clarkson

18. dubna 2010 v 16:15 | Miss MileynQa
Na této fotce už od pohledu to sluší Ashley Tisdale, protože Ashley je opálená a ty bílé šaty naní vinikají narozdíl od Kelly Ta na tyto šatičky nemá vůbec postavu a myslím, že ty boty k těm šatům ani moc neladí nwm musela by pár kilo zhubnout.
 
 

Reklama